امروز سالگرد بزرگترین موفقیت من در زندگی هستش

(انصافا رفتم از عنوان پست کپی پیسش کردم . دیگه حال نداشتم اینقدر بنویسم ، سالگرد بزرگترین موفقیت من در زندگی . الان بازم دوباره کپی پیسش کردم )

.

امروز سالگرد روزی که من توی یکی از بزرگترین مسابقه های زندگیم بین میلیون ها آدم دیگه اول شدم 

الیته درستشو بگیم از بین ملیونها خواهر برادرای  دیگم من اول شدم . 

فکر کنم فقط تو همون مرحله اسپرمی از زندگیم بود که  بچه زرنگ بودم . البته اون موقع هنوز مغز نداشتم . فقط ی غریزه دم دار بودم 

.

حیات همون  زندگی رو میگم واقعا چیز عجیبیه   .آدم با اینکه فقط ی اسپرمهو ، به اندازه چیشه ی پشه هم نیستو ، مغزم نداره . اما اینقدر براش تلاش میکنه

حالا عجیب اینکه وقتی آدم به دنیا میادو قد بوفالو میشه . بعدشم قد جیش بوفالو مغز پیدا میکنه . هیچ تلاشی برای حیاتش نمیکنه 

آره امروز روز تولدمه 1 شهریور 

امروز . یعنی در اصل دیروز ، غروب پنجشنبه ی کیک کوچولو خریدم . با ی آب اناناس بزرگ 

آره دیگه تولد ماهاهم همینجوریه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بیخیال بابا.

لامصبو کیک چقدر گرون شده . کیک تومنیا شدن 27 تومن کیک 27 تومنیا شدن 47 تومن 

فکر کنم زندگی دیگه کم کم داره سخت میشه :)

رابطه ی بین ساعت ، شیاف ، حس بد.

وقتی میخوای داغون شی !!!

تقریبا اشکم در اومد:)

ی ,زندگی ,، ,کیک ,بزرگترین ,آدم ,من در ,موفقیت من ,در زندگی ,بزرگترین موفقیت ,سالگرد بزرگترین ,سالگرد بزرگترین موفقیت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسمان شب آموزشی مدرس و مشاور انگیزشی معصومه مهرعلی پایگاه دانش مهندسی فناوری اطلاعات دکور پلاس تولید محتوا بهینه شده مرجع تخصصی آنتی ویروس نود32 دانلود کتاب های آموزشی رهایی در کره جنوبی بهترین فست فود در تهران